Новини
ДЕ БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ: СПИСОК РЕСУРСІВ
24 лютого 2022 року життя кожного українця перевернулося з ніг на голову. Щоб допомогти українцям пережити ці страшні дні та віднайти втрачені опори, психологи та психотерапевти безкоштовно надають консультаційну допомогу.
📌 «Платформа допомоги врятованим»
Поєднує дуже багато варіантів допомоги усім, хто її потребує в цей надскладний час. На платформі зібрали служби, які надають психологічну, юридичну та соціальну допомогу постраждалим під час війни. Крім того, на сайті є буклети й інформаційні матеріали, щоб допомогти тим, хто пережив насильство. Щоб отримати допомогу перейдіть за посиланням (http://www.help-platform.in.ua/) та знайдіть на сайті потрібну вам службу чи інформацію.
📌 Психологічна допомога за американськими стандартами
Безкоштовну допомогу усім, хто її потребує, готові надавати сертифіковані психологи Центру психологічного консультування і травмотерапії Open Doors (http://www.facebook.com/OpenDoorsCenter) («Відкриті двері»), які мають досвід роботи з учасниками збройних конфліктів та навчені за американським стандартом.
Щоб отримати допомогу зайдіть в чат-бот (http://t.me/odukraine_bot?fbclid=IwAR0VUuHibBtfoHedrJo5-e9JGh912gljZ4-l-dolakwP8WRoW_9CylRX5yY) та залиште свою заявку та контактну інформацію. Або заповніть форму за посиланням (http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf18aKKOZ5iiSBoacE-ynn6kY3Y24tkPmwn9JvUHaw4p092PQ/viewform).
📌 Платформа krisenchat Ukrainian
Заснована в Німеччині платформа krisenchat Ukrainian пропонує консультації з психологом у форматі онлайн-чату. Консультації проходять українською або російською, абсолютно безкоштовно, анонімно та конфіденційно. Найпоширеніші теми кризової консультації: панічні атаки, тривожність, стрес, відчуття провини, зміни в поведінці дитини, адаптація до нової реальності чи то закордоном, чи вдома в Україні, або просте бажання поділитися пережитим досвідом та виговоритися.
Щоб отримати допомогу розпочніть спілкування у форматі онлайн-чату з одним із багатьох психологів платформи у Telegram (@krisenchatUA_bot), WhatsApp або SMS за номером (+49)1573599312.
📌 Онлайн-платформа Meclee
Досвідчені психологи та психотерапевти, кожен з яких має за плечима щонайменше 300 годин особистої терапії, пропонують безкоштовні консультації українцям, які постраждали від агресії рф.
Щоб отримати допомогу оберіть психолога із бази за посиланням (https://meclee.com/russkiykorabl-idinahui) та натисніть «Забронювати сеанс».
📌 Чат-бот першої психологічної допомоги «Друг»
Чат-бот розроблений за науково доведеними протоколами за підтримки клініки Charite (Берлін, Німеччина) та GIZ в рамках гуманітарного проєкту «Соломія». А також за підтримки UNICEF. Бот обіцяє допомогти розібратися у своїх почуттях і відчуттях та дати декілька лайфхаків для стресових ситуацій.
Щоб отримати допомогу перейдіть за посиланням (http://t.me/friend_first_aid_bot?fbclid=IwAR1Q-s9Was_brDIJbZBGep-yWWdJNtVhQYbS6mgE5YlJs4cPm4QollWrvvM) та натисніть Start.
📌 Кризова порадня
На базі Українського Католицького Університету працює Кризова Порадня (http://www.facebook.com/consultingcenterucu). Психологічна допомога надається безкоштовно та онлайн — через дзвінки та повідомлення в телеграмі.
Щоб отримати допомогу пишіть в телеграмі @poradnya1
Середа, 13 Листопада 2024 11:01 | Переглядів: 237