Архів новини (до травня 2023 року)
Про iнформацiйну безпеку медіа-середовища
Вiд Управлiния Служби безпеки Украiни в Запорiзькiй областi надiйшла iнформацiя про активiзацiю представникiв iноземних неурядових органiзацiй Росiйськоi Федерацii у напрямку iнформацiйного впливу на населения Украiни напередоднi проведения виборiв до Верховноi Ради Украiни та виборiв Президента Украiни у 2019 роцi.
Зокрема, повiдомляеться про зафiксованi спроби представникiв проросiйських ЗМI забезпечити формувания нових позицiй у вiтчизняному медiа-середовищi серед украiнських журналiстiв з метою проведения iнформацiйно-психологiчноi вiйни проти Украiни.
Залучення представникiв вiтчизияних ЗМI здiйснюеться завуальовано, пiд виглядом новостворених онлайн-майданчикiв, органiзованих семiнарiв та конференцiй, направленiсть яких є подоланням «iнформацiйноi блокади», нiбито органiзованоi украiнською владою, й обговорения на рiвнi представникiв регiонального журналiстського середовища бачения майбутнього полiтичного iснувания ОРДЛО та Украiни пiсля проведения виборiв у 2019 роцi, а також поширения «об'ективностi» iдei федералiзацii нашоi держави.
Крiм цього, представниками краiни-агресора через пiдконтрольнi мас медiа створюеться низка iнформацiйних ресурсiв проросiйського спрямування на змiну тих, що потрапили пiд заборону на територii нашоi краiни, iз залученням до спiвпрацi регiональних журналiстiв.
у разi встановления вищевикладених фактiв або при наявностi iншоi iнформацii, що може становити iнтерес для органiв державноi безпеки, невiдкладно iнформувати УСБУ в Запорiзькiй областi (тел. (061) 225-25-38).
Середа, 30 Травня 2018 15:14 | Переглядів: 622