Новини
ДІАЛОГОВА ЗУСТРІЧ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
Одним із викликів для України після повномасштабного вторгнення рф є забезпечення дотримання трудового законодавства в умовах війни. Це особливо важливо для громад, території яких тимчасово окуповані, а підприємства були змушені до релокації.
Як член Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад (ВАОТГ) Кам’янсько-Дніпровська громада взяла участь у діалоговій зустрічі, організованій Запорізьким регіональним відділенням ВАОТГ спільно з Управлінням інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці. 70 учасників з 40 громад нашої області, серед яких і наші представники, мали можливість напряму поспілкуватися з головним державним інспектором Валентиною Оселедчик, отримати роз’яснення та практичні поради.
Подібні зустрічі допомагають громадам навіть у складних умовах залишатися дієздатними та виконувати свої обов’язки перед людьми.
Понеділок, 22 Вересня 2025 17:54 | Переглядів: 97





