Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Василівського району Запорізької області

Розділи

Корисні посилання



КАРТА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ (станція знаходиться за адресою: вул Каховська, 98, м. Кам'янка-Дніпровська, відділ ЦНАП виконавчого комітету Кам'янсько-Дніпровської міської ради)

Календар

« Липень 2025 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

«ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ», – ВЕТЕРАН СЕРГІЙ ПРО ТРЕНУВАННЯ У СЕКЦІЇ З АМПФУТБОЛУ

Рік тому Сергій втратив руку, пережив складну реабілітацію і думав, що активне життя для нього закінчилося. Новий сенс і натхнення для розвитку він знайшов, коли почав тренуватися у ветеранській секції з ампфутболу в Запоріжжі. Сьогодні він тренується на полі, грає разом з іншими хлопцями й мріє про перші змагання.

– У 2022 році пішов на війну, а в 2024 році отримав поранення. Рік лікувався, втратив руку і думав, що вже все – життя закінчується. А потім у протезному центрі дізнався про можливість ветеранам долучитися до безоплатних тренувань з адаптивного спорту. Особисто мене зацікавив ампфутбол, – розповідає Сергій.

Ветеран згадує, що після поранень рухатися було важко, адже тіло майже не слухалося. Проте зараз він зовсім не жалкує, що пішов на тренування.

– От за цей місяць тренувань я по собі бачу результат. Все йде тільки на краще. Покращується і моральний, і фізичний стан. Ветеранський спорт – це дуже крута фішка. Для ветеранів, які хочуть займатися спортом або після поранень психологічно погано себе відчувають, є можливість прийти й займатися спортом! Хочу звернутися до побратимів, якщо є бажання – приходьте, і все у вас вийде, – запевняє ветеран.

У секції з ампфутболу в Запоріжжі вже займаються 12 ветеранів. Ще двоє – готуються приєднатися. Команда тільки формується, але спільна спільна мотивація, підтримка і бажання грати вже є.

– Колектив тільки складається. Але я впевнений, що у нас з хлопцями все вийде. Рано чи пізно – точно вийде, – додає Сергій.

Доєднатися до тренувань з ампфутболу чи іншої секції з адаптивного спорту можна за телефоном: 097 79489 87.

ЗОДА



Четвер, 10 Липня 2025 13:10 | Переглядів: 220

Оголошення

Офіційні сайти держ установ