Новини
ЧЕРЕЗ КОГО МОЖУТЬ СКАСУВАТИ СУБСИДІЮ?

🚊Зазначене можливе у разі, якщо один з членів домогосподарства виїхав за кордон понад 60 днів, він більше не буде враховуватися при нарахуванні субсидії.
📤 Згідно з правилами, заявник зобов'язаний повідомити Пенсійний фонд України про виїзд родича за кордон протягом 30 днів після цього. Якщо таке повідомлення не надійде у встановлені терміни, субсидію припинять, а зайво отримані кошти доведеться повернути.
🧮 Якщо в домогосподарстві зареєстровано кілька осіб, а один із членів родини перебуває за кордоном понад 60 днів, субсидія буде нарахована лише на того, хто фактично знаходиться в Україні.
🔖 Це означає, що якщо, наприклад, дружина і дитина виїхали за межі країни, субсидія буде призначена лише чоловіку.
✂️Таким чином, родину можуть позбавити субсидії в січні, якщо родич виїхав за кордон у листопаді або на початку грудня. Про це потрібно повідомити Пенсійний фонд до кінця 2024 року. Якщо цього не зробити й про перебування людини за кордоном понад 60 днів стане відомо ПФУ, в січні 2025 року субсидію припинять, і потрібно буде повернути зайво отримані кошти.
👆В Пенсійному фонді також попередили, що у випадку анулювання поновити субсидію можна буде лише на початку наступного опалювального або неопалювального сезону після повторного звернення.
✍️ Матеріал підготовлено відділом ЖКГ та комунальної власності виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради
Понеділок, 23 Грудня 2024 09:27 | Переглядів: 254