Новини
ЗАПОРІЗЬКА ПЛАТФОРМА СПІВПРАЦІ ТА РОЗВИТКУ 2024
![](/files/2024/P6f6cOG1.jpg)
📅 Минулого тижня пройшов важливий для нашого регіону захід - Запорізька Платформа Співпраці та Розвитку 2024, учасником якого стала й Кам’янсько-Дніпровська громада.
🔵 Понад 250 учасників - міжнародні партнери, військові, представники влади та громад, правоохоронців, промисловців, підприємців, освітян, медиків, громадських організацій, духовенства, культури, волонтери, молодь, обговорили перспективи розвитку регіону, виклики війни й стратегічні кроки їх подолання тощо. Також голова ЗОДА Іван Федоров представив підсумки перших 100 днів своєї роботи та найближчі плани.
💪 Наша область наразі є потужним плацдармом спротиву ворогу, тому серед пріоритетних напрямків роботи обласної влади є: укріплення оборони, допомога військовим, підтримка ветеранів та їх родин, відбудова зруйнованого житла, безпечні школи, якісна медицина, житло для ВПО тощо.
👉 Докладно про Запорізьку Платформу Співпраці та Розвитку 2024 у відео з Телеграм-каналу голови ЗОДА Івана Федорова.
Фото: сайт ЗОДА
![](/files/2024/P6f69C6N.jpg)
![](/files/2024/P6f6b0Qz.jpg)
![](/files/2024/P6f6f7f8.jpg)
![](/files/2024/P6f6gtAX.jpg)
Понеділок, 20 Травня 2024 13:10 | Переглядів: 256