Новини
ОБЛАСНА ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ
![](/files/2024/P40vR2yY.jpg)
Впродовж минулого тижня від Запорізької області наші захисники отримали чергові партії необхідних FPV-дронів, Mavicів різних модифікацій, систем зв’язку Starlink, ретрансляторів, РЕБів, протимінних устілок для взуття, приладів нічного бачення (з оптикою покоління GEN 3+) та додаткових батарей для дронів, які постійно потрібні на фронті.
Передане обладнання та оснащення вже допомагає Силам оборони на Запорізькому напрямку наближати нашу перемогу й давати гідну відсіч противнику, – зазначив голова ЗОДА Іван Федоров.
Дякуємо кожному та кожній, хто боронить рідну область та Україну від ворога!
Допомагаємо військовим – наближаємо перемогу!
#ЗапорізькийМільярд
![](/files/2024/P40vSbBT.jpg)
![](/files/2024/P40vTiKK.jpg)
![](/files/2024/P40vUOSJ.jpg)
![](/files/2024/P40vWaOH.jpg)
Понеділок, 06 Травня 2024 13:50 | Переглядів: 261