Новини
УКРАЇНСЬКА СИЛА СКЛАДАЄТЬСЯ З СИЛИ МІЛЬЙОНІВ НАШИХ ЛЮДЕЙ
![](/files/2024/P0OoDQ9H.jpg)
Тих, хто б’ється на передовій. Тих, хто працює заради України. Усіх, чиє серце не може мати іншого вибору, крім вибору бути з Україною. Наші люди, які волонтерять. Кожен, хто допомагає ліквідовувати наслідки російських ударів. Усі, хто працює на будівництві фортифікацій, виробництві зброї та амуніції. Усі, хто завозить в Україну все необхідне. Усі, хто робить максимум, щоб життя перемогло, а російський окупант був знищений. Я дякую всім, хто є українською силою!
Фото: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Elena Tita, Kharkiv RSA, Mykyta Kovyniov, Yevhenii Zavhorodnii.
Президент України Володимир Зеленський
![](/files/2024/P0OoBfEQ.jpg)
![](/files/2024/P0OoCuLe.jpg)
![](/files/2024/P0OoFfMO.jpg)
![](/files/2024/P0OoGx5i.jpg)
![](/files/2024/P0OoHLqQ.jpg)
![](/files/2024/P0OoJ3ED.jpg)
![](/files/2024/P0OoKCwp.jpg)
![](/files/2024/P0OoLWSI.jpg)
![](/files/2024/P0OoN7UT.jpg)
Вівторок, 16 Квітня 2024 13:01 | Переглядів: 263