Новини
ВІД ПРОГРАМИ "ТИ ЯК?"
![](/files/2024/OQ196MhU.jpg)
Сімейний лікар є найпершим порадником у всіх скаргах на здоров’я, зокрема й ментальне ❤️🩹 Терапевтка Ірина Шиманська поділилася власним досвідом після навчання за програмою ВООЗ mhGAP і пояснила, чому радить звертатися по допомогу вчасно.
☝🏻Пам’ятаймо, що «сімейний» не замінить психолога, психотерапевта чи психіатра, але зможе проконсультувати або ж перенаправити до вузького спеціаліста.
Якщо у вас досі немає сімейного лікаря, і ви не знаєте, до кого звернутися, скористайтеся онлайн-мапою на сайті НСЗУ або ж зателефонуйте за номером 16-77.
![](/files/2024/OQ1984BI.jpg)
![](/files/2024/OQ199hSA.jpg)
![](/files/2024/OQ19aD85.jpg)
![](/files/2024/OQ19c0no.jpg)
![](/files/2024/OQ19dclB.jpg)
Четвер, 08 Лютого 2024 19:48 | Переглядів: 275