Новини
ПРЕДСТАВНИКИ ВАСИЛІВСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ЮНАЦЬКОГО РУХУ “БАЙДА” СКЛАЛИ УРОЧИСТУ КЛЯТВУ
![](/files/2024/OQ15Cy4z.jpg)
Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров долучився до урочистого заходу, під час якого юнаки з Василівського осередку руху ”Байда” склали клятву. Молодь присяглася бути гідними громадянами та патріотами України, надійною опорою рідним та близьким, поважати товаришів, прагнути до саморозвитку, а головне - берегти честь руху та зміцнювати його авторитет.
Тільки но ви склали присягу, і я дуже вдячний, що ви - саме та молодь, яка буде нести патріотизм. Вдячний батькам, які роблять усе, аби їхні діти були прикладом для інших. Впевнений, що завдяки таким, як ви, ми будемо жити в оновленій державі, - зазначив Іван Федоров.
Відкриття осередку юнацького руху для підлітків Василівського району відбулося 20 вересня 2023 року. Відбіркові випробування успішно пройшли 20 учасників.
Основним напрямком діяльності “Байди” є виховання патріотизму, відповідальності та любові до Батьківщини. Ціль - формування правової свідомості та культури в дітей, організація змістовного дозвілля, розвиток та вдосконалення талантів, а також підтримка здорового способу життя.
![](/files/2024/OQ15CvSj.jpg)
![](/files/2024/OQ15Cwhu.jpg)
![](/files/2024/OQ15CwP2.jpg)
![](/files/2024/OQ15Cxnb.jpg)
![](/files/2024/OQ15CxL8.jpg)
![](/files/2024/OQ15Cypo.jpg)
![](/files/2024/OQ15CyP1.jpg)
![](/files/2024/OQ15CzbG.jpg)
Четвер, 08 Лютого 2024 19:39 | Переглядів: 281