Новини
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОВИННІ МАТИ СІМ'Ї, ЧИЇ РІДНІ ПІШЛИ НА ФРОНТ☝️
![](/files/2023/OIYvSSip.jpg)
Це може допомогти у різних ситуаціях! Омбудсман Лубінець…
Вівторок, 26 Грудня 2023 16:08 | Переглядів: 298
СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТОЧОК НАШОЇ ГРОМАДИ
![](/files/2023/OIYsnHsM.png)
Найщиріше на світі – це дитяча посмішка. Задля того, щоб наші діти продовжували посміхатися, щоб в їх дитинстві були радісні хвилини, навіть в умовах війни, ми – дорослі маємо докладати максимум зусиль. Тож, за ініціативи начальника Кам’янсько-Дніпровської міської військової адміністрації Андрія Грицюка, напередодні новорічних свят майже 200 дітлахів нашої громади, які проживають…
Вівторок, 26 Грудня 2023 15:59 | Переглядів: 286
![](/files/2023/OIP84d71.jpg)
Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Різдвяними святами, яких так чекають діти і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі зимові канікули.Протягом семестру наші учні брали активну участь у предметних олімпіадах та конкурсах. Маємо гарні результати!Щиро вітаємо переможців! Пишаємося!Бажаємо всім добре відпочити і набратися сил за зимові канікули, щоб в…
Понеділок, 25 Грудня 2023 17:21 | Переглядів: 295
ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
![](/files/2023/OIMV7IRM.png)
🙌Начальник Кам’янсько-Дніпровської міської військової адміністрації Андрій Грицюк разом із родиною вітає мешканців нашої громади з Різдвом Христовим (відео).🎄Нехай це світле та добре свято об’єднає всіх нас: тих, хто захищає рідну землю на фронті, тих, хто вимушений був залишити свій дім, тих, хто залишився на тимчасово окупованій території, але разом з усією Україною…
Понеділок, 25 Грудня 2023 11:59 | Переглядів: 292
ЯК ДОПОМОГТИ ДІТЯМ СФОКУСУВАТИСЯ НА ВАЖЛИВОМУ ПІД ЧАС СВЯТ
![](/files/2023/OIu0lyj8.jpg)
Часто можна подумати, що матеріальні речі принесуть нам багато радості і заповнять порожнечу всередині. Але практично це відбувається навпаки — чим більше ми отримуємо, тим більше у майбутньому нам потрібно для того, щоб отримати задоволення.👨👩👧👦 У цьому році ви можете разом зі своїми дітьми переосмислити подарунки на свята, і замість закупівлі…
субота, 23 Грудня 2023 14:06 | Переглядів: 319
![](/files/2023/OItY6tBR.jpg)
✅ Запорізький національний університет запрошує перевірити це разом.Охочі запрошуються на тренінги із НМТ.Формат – дистанційний.Вартість – безкоштовно.✍️ Зареєструватись можна у гугл-формі.🔵 Реєстрація триває до 28 січня 2024 року.✔️На тренінги виносяться усі предмети, що будуть на НМТ-2024. Обирати можна будь-яку кількість!…
субота, 23 Грудня 2023 14:00 | Переглядів: 314
ЄДИНА ДЕРЖАВНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ПРО УСИНОВЛЕННЯ ТА ФОРМИ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ
![](/files/2023/OItJ835M.jpg)
💻 Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та форми сімейного виховання дітей «Україна для кожної дитини» – www.dity.gov.ua (http://www.dity.gov.ua/). Повноцінний запуск платформи відбудеться вже на початку 2024 року.👉Передбачається, що на платформі «Україна для кожної дитини» можна буде знайти усю інформацію і підтримку для…
субота, 23 Грудня 2023 13:25 | Переглядів: 296
ЩОДО ВИЗНАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ ОСІБ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
![](/files/2023/OItJQrOX.jpg)
21 грудня 2023 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визнання результатів навчання осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України». Акт прийнято з метою забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території України, права на продовження освіти шляхом…
субота, 23 Грудня 2023 12:26 | Переглядів: 297
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РІДНИХ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ!
![](/files/2023/OItKOGY4.jpg)
Оновлені номери телефонів контактних осіб із надання інформації щодо: 📌розшуку зниклих безвісти осіб;📌ДНК-ідентифікації в областях та у м. Києві. Омбудсман Лубінець…
субота, 23 Грудня 2023 11:29 | Переглядів: 291
«УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ – ЦЕ БЕЗДОННА ДУША УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»
![](/files/2023/OIkGhjPT.jpg)
🙌 Вона теж свого роду зброя. Наша пісня про кохання, відданість, життя, біль, стійкість та свободу. Вона підтримує бойовий дух як цивільних, так і наших захисників.💛 Жителі нашої громади, виїхавши з тимчасово окупованої території, продовжують займатися улюбленою справою та підтримувати українську культуру.💙 Днями у місті Запоріжжя викладачі Кам’янсько-Дніпровської…
П'ятниця, 22 Грудня 2023 15:26 | Переглядів: 281