Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Оголошення

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

     До відома мешканців с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної громади..
     Згідно рішення № 63 від 26.10.2018 Кам’янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання, 16 листопада 2018 року будуть проведені громадські слухання (у приміщені Будинка культури с.Велика Знам’янка вул.Калинова, 109а) щодо розгляду містобудівної документації «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організації, яка розташована на території с. Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області».,
та з 16 листопада 2018 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.
     Строк завершення подання пропозицій до 16 грудня 2018.

     Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.
     Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
     Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.
     Відомості про організацію замовника та розробника.
     Детальний план території у с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області виконаний згідно з договором № ДП_12/2018, укладеним між Кам’янсько-Дніпровською міською радою та ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт».
     Підставами для розробки даної містобудівної документації є:
- рішення Кам’янсько-Дніпровської міської ради «Про розробку містобудівної документації «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організації, яка розташована на території с. Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області» від 25.06.2018 №35, а також завдання на розробку містобудівної документації.
За більш детальним розглядом Детального плану у с. Велика Знам’янка звертатися до секретаря Кам’янсько-Дніпровської міської ради за адресою вул. Каховська, 98, м. Кам’янка-Дніпровська, 71304, тел. 2-14-12.

     Детальний план території земельної ділянки, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, на території с. Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області
     Метою розробки детального плану території є приведення документації у відповідність з чинним законодавством і нормами, визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва; визначення містобудівних умов та обмежень.
     Детальний план території земельної ділянки, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, на території с. Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, розроблений з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
     Дана містобудівна документація є частиною системи моніторингу інформаційних ресурсів розвитку території та вкрай необхідна громаді для регулювання містобудівної діяльності, раціонального та ефективного землекористування з урахуванням створення сучасних технологій ведення містобудівного кадастру.

ТАБЛИЦЯ "СКЛАД МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ" додається в прикріпленому файлі.СКЛАД МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Рішення 19 сесії восьмого скликання від 26.10.18 №63 "Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Детальний план території земельної ділянки, розташованої у с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області для будівництва та обслуговування об’єктів інфраструктури з виробництва електричної енергії сонячного випромінювання"

П'ятниця, 02 Листопада 2018 14:32 | Переглядів: 913

Офіційні сайти держ установ