Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

     З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку за підтримки голови Кам'янсько - Дніпровської міської об'єднаної територіальної громади Володимира Антоненка в місті Кам’янка-Дніпровська та селі Велика Знам’янка відбулися урочисті заходи, під час яких організатори постаралися оточити старше покоління особливою увагою і турботою.
     Так, 3 жовтня, в сільському будинку культури "Знам’янський" поздоровлення приймали мешканці села Велика Знам’янка: старожили, ветерани праці та просто запрошені бабусі і дідусі. Учнями шкіл, вихованцями дитячих садків, працівниками СБК "Знам’янський", творчим колективом "Колорит" був підготовлений святковий концерт "Душі людської доброта". Голова Кам'янсько - Дніпровської міської об'єднаної територіальної громади Володимир Антоненко під час привітання наголосив, що цей день - це не нагадування людям старшого покоління про їх вік, а гарна можливість для молодого покоління сказати слова подяки нашим матерям і батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за багаторічну сумлінну працю, за досвід, доброту та мудру пораду. Також запрошені на свято гості: депутати Кам’янсько-Дніпровсько міської ради Анатолий Бас та Валентин Колесник, протоієрей храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» - Анатолий Пшеничников побажали присутнім міцного здоров’я, довголіття, добра, оптимізму та бадьорості духу.
     «Винуватці» свята, окрім подарунків, квітів та солодощів від голови Кам'янсько - Дніпровської міської об'єднаної територіальної громади, отримали багато приємних та позитивних емоцій.
     А напередодні, 1 жовтня, в кафе "Зірка Сходу" вітання зі святом приймали жителі міста Кам’янка-Дніпровська. Працівники міського будинку культури подарували присутнім зворушливий концерт "С праздником люди, песни достойные!" за участю аматорських колективів міста. Від виконавчого комітету Кам'янсько - Дніпровської міської об'єднаної територіальної громади та її голови усіх присутніх привітала заступниця міського голови – Елена Козулькова.
     Тож ще раз хочеться привітати наших шановних ветеранів та людей поважного віку зі святом, побажавши, перш за все, міцного здоров'я, сил, енергії та довголіття!Четвер, 04 Жовтня 2018 16:35 | Переглядів: 82

Офіційні сайти держ установ