Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Василівського району Запорізької області

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

ІНФОРМАЦІЯ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Ветеранів із Запорізької області запрошують у проєктз інтеграції військового досвіду до цивільної кар’єри

Основна мета проєкту«Військовий імунітет у цивільній професії»: підвищити обізнаність ветеранів/ок про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами\нками та роботодавцями у громадах Запорізької області: Бердянська, Гуляйпільська, Кам’янсько-Дніпровська, Оріхівська, Пологівська, Якимівська громади.
Реєстрація ветеранів і ветеранок для участі у проєкті «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі»: https://cutt.ly/Sgd4Zxu

Запрошую підтримати інформаційно проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» серед громади Кам’янки-Дніпровської та району!

Після демобілізації близько 70% ветеранів, якізвертаються в проєкт із соціальної адаптації ветеранів «Воїну-гідна праця», хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Проте багато з них вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Оскільки вважають, що те, що вони добре навчилися робити там — будувати бліндажі, готувати їжу з нічого, надавати першу домедичну допомогу чи керувати підрозділом — навряд знадобиться тут.
Та за 5 років нашої співпраці та підтримки ветеранів, ми переконалися в іншому.Військовий досвід кожного ветерана — цінний та важливий, і його можна та потрібно застосовувати під час цивільного працевлаштування.

Під час реалізаціїпроєкту будуть розкриті такі теми:
1. Як подати військовий досвід у резюме?
2. Як говорити про військовий досвід на співбесіді?
3. Шляхи/методи адаптації військових навичок.
4. Перетворення військовий навичок на прикладах колишніх ветеранів/ок, які застосували їх у цивільній кар’єрі.
5. Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-и, зможуть долучатися до діалогівта ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.
Спеціально для ветеранів із Запорізької області буде розроблено ґайд — невеликий посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії.
У ґайді ветерани знайдуть практичні інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також зможуть зробити ревізію своїх військових навичок. Адже наша мета — зробити ветерана та роботодавця на крок ближчими.

Організатори:
Проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», які за 5 роківдіяльності підтримали майже 5000 ветеранів, що здобули нові професійні знання та навички, знайшли роботу або відкрили власну справу.
Проєкт втілюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Контактна особа:
Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com
Для подальшої комунікації щодо проєкту та отримання інших анонсів чи інформації про наші події, заповніть коротку форму: https://forms.gle/sZSNs3jd8JwaBCUU8

Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 



Четвер, 12 Листопада 2020 09:31 | Переглядів: 433