Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

ПЕРША СЕСІЯ КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЦІЄЇ ОСЕНІ – ДЕПУТАТИ ПРИЙНЯЛИ ПОНАД 100 РІШЕНЬ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ РІЗНИХ СФЕР ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

     18 жовтня поточного року, на чолі з міським головою Володимиром Антоненком, відбулася тридцята сесія Кам’янсько-Дніпровської міської ради восьмого скликання. Розглянувши понад 100 питань з порядку денного в профільних комісіях, депутатським корпусом прийняті рішення, які забезпечують діяльність різних сфер життя нашої громади. Першочерговими традиційно стали питання фінансування.

     ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНА СФЕРА
     Рішенням 30-ї сесії з бюджету об’єднаної територіальної громади до районного бюджету передані власні кошти на реалізацію заходів:
     - Програми фінансової підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Кам’янсько-Дніпровського району на 2019 рік (500 000 грн);
     - Програми фінансування виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги та зареєстровані на території об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровської міської ради на 2019 рік;
     - Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають на території Кам'янсько-Дніпровської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік;
     - Програми відшкодування видатків на лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет, які мешкають на території Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; а також для надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2019 році виповнюється 18 років та які проживають на території Кам’янсько-Дніпровської міської громади (7 дітей).
     До того ж до районного бюджету передані кошти з «Депутатського фонду» депутатів обласної ради на придбання лазерних принтерів (6 шт.) для КНП «Кам'янсько-Дніпровська центральна районна лікарня» та персональних комп'ютерів (11 шт.) для КНП «Кам'янсько-Дніпровська центральна районна лікарня».
     Для святкування Дня Святого Миколая та новорічних свят у 2019 році депутатами міської ради заплановано придбання новорічних подарунків, подарунків для обдарованих, багатодітних та малозабезпечених дітей.

     БЛАГОУСТРІЙ
     У рамках реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів об’єднаної територіальної громади Кам’янсько - Дніпровської міської ради на 2019 рік для КП «Агрознам’янка» заплановано придбання 7 електролічильників НІК 2102-02 М2В з індикатором магнітного поля «МАГНЭТ».
     КД МКП «Карат виділено кошти на: придбання матеріалів для вуличного освітлення проведення та проведення передпроєктних робіт (геодезія) у Старому та Центральному парках міста, а також у Парку Перемоги. До того ж комунальним підприємством, на виконання заходів Програми благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади Кам’янсько – Дніпровської міської ради на 2019 рік, коштом бюджету громади буде придбано газонокосарку та дитяче ігрове обладнання: каруселі гойдалки, шведські стінки, пісочниці тощо.
     Для утримання автомобільних доріг загального користування та комунальних доріг об’єднаної територіальної громади Кам’янсько – Дніпровської міської ради в осінньо-зимовий період, для КП «Агрознам’янка» та КД МКП «Карат» заплановано придбання протиожеледної суміші.
     За рахунок міського бюджету КД МКП «Карат» виділено кошти для поховання небіжчиків.
     З метою забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства громади депутати прийняли рішення щодо фінансування поточних ремонтів в м. Кам’янка-Дніпровська: водопровідних мереж на ділянці по вулиці Гоголя від буд.6 до буд.10, мережі електропостачання головної каналізаційної насосної станції по вулиці Промислова №1 та каналізаційних мереж на ділянці по вулиці Гоголя №12. До того ж буде придбано гідроструйний апарат «Шторм-А1713» для очищення каналізаційних мереж.

     ОСВІТА
     Для безперебійного підвезення учнів КЗ «Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на час ремонту шкільного автобуса, з бюджету громади направлені кошти для сплати тимчасового підвезення.
     Рішенням сесії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради виділено кошти на:
- поточний ремонт електромережі КЗДО я\с «Берізка»;
- послуги розпломбування та опломбування електричних лічильників при поточному ремонті електромережі я/садків громади;
- поточний ремонт електромережі по загальноосвітнім навчальним закладам (КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3», КЗ «Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3);
- придбання для я\с «Топольок», я/с «Барвінок» та я/с «Берізка» предметів і матеріалів, необхідних для функціонування закладів (циркуляційного насоса системи опалення, газового лічильника, кварцових ламп, комплектуючих для системи електропостачання тощо);
- приведення харчоблоків чотирьох комунальних закладів дошкільної освіти громади до вимог Держспоживслужби;
- придбання: для: КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» - матеріалів для опалення шкільної їдальні, КЗ « Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» – лінолеуму, вхідних дверей для кабінету 4 класу, шиферу тощо; КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» - матеріалів для котельні; КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» - матеріалів для побілки;
- придбання запчастин для шкільних автобусів громади та проведення їх ремонту.

     КУЛЬТУРА
     Рішенням сесії відділу культури та туризму виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради профінансовано придбання: пожежних приладів для закладів культури громади; електричних конвекторів для бібліотечної філії №2 в с. Велика Знам’янка та бібліотечного фонду (його поповнення).
     Також депутати одноголосно підтримали рішення щодо фінансування діяльності Кам’янсько - Дніпровського міського історико-археологічного музею. Так, для збереження історичних знахідок цьогорічної археологічної експедиції на кургані Мамай-Гора (короткий золотий меч та глиняну амфору грецького походження, різноманітні прикраси), які будуть передані до міського музею, профінансовано: поточний ремонт зали музею, придбання системи відео спостереження, світильників, броньованих дверей та вітрини.
     Загалом за результатами засідання тридцятої сесії Кам’янсько-Дніпровської міської ради цього дня було розглянуто та прийнято відповідні рішення з усіх питань порядку денного. Депутатський корпус Кам’янсько-Дніпровської міської ради, як завжди, продемонстрував виважену позицію та продуктивну роботу. Саме за це голова громади Володимир Антоненко на завершення сесії й подякував присутнім депутатам.

Тетяна Пшенична
начальник відділу організаційної та інформаційної роботи
виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради

 субота, 02 Листопада 2019 15:24 | Переглядів: 127

Офіційні сайти держ установ