Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ, БЕЗПЕКА ДИТЯЧИХ ІГРОВИХ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ, ЗАБОРОНА СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ, БОРОТЬБА З КАРАНТИННИМИ РОСЛИНАМИ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

17 липня поточного року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Кам′янсько-Дніпровської міської ради.
У засіданні взяли участь: секретар міської ради Дмитро Тягун, заступники міського голови Андрій Дятлов, Михайло Антоник, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Галина Базовкіна, а також запрошені начальники та спеціалісти відділів виконавчого комітету Кам′янсько-Дніпровської міської ради, а також директори КП «Агрознам’янка» (Анатолій Бас) і КД МКП «Карат» (Максим Баранов). На порядку денному засідання налічувалось понад 30 питань, у т.ч. щодо:
- надання одноразових грошових допомог на поховання, соціальних матеріальних допомог, одноразових грошових допомог учасникам АТО;
- підсумків роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті міської ради за І півріччя 2019 року;
- присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна;
- надання дозволу на розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності тощо.
Під час засідання директори КП «Агрознам’янка» та КД МКП «Карат» прозвітувати перед членами виконкому про забезпечення безпечності експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади. Як зазначив Анатолій Бас, особлива увага комунальних підприємств приділена безпеці майданчиків, збереженню на них комплектності та цілісності обладнання, стану справності рухливих частин. Так, під час обслуговування обладнання та поверхні майданчиків, працівниками підприємств проводиться перевірка вузлів кріплення, заміна зношених та пошкоджених елементів, фарбування поверхонь, змащення підшипників, видалення скла та іншого сміття, покіс бур’янів та сухостою, огорожі майданчиків утримуються в належному стані. Рішенням виконкому очільників комунальних підприємств зобов’язано встановити таку періодичність огляду обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків: регулярний візуальний огляд – один раз на тиждень; функціональний огляд – один раз на місяць із записом до журналу результатів контролю; основний огляд – один раз на рік з оформленням акту огляду.
Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій Ганна Шевердяєва доповіла присутнім підсумки виконання за І півріччя 2019 року Програми соціально-економічного розвитку Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки. Зауважимо, що зазначена Програма є визначальним документом основних напрямків роботи і діяльності громади, як то: розвитку житлово-комунального господарства, дорожньої інфраструктури та благоустрою, соціальної сфери та медицини, земельних відносин та землевпорядкування, доступної та якісної освіти, розвитку культури та туризму, екологічного стану громади. Нагадаємо, що на офіційному веб-сайті Кам’янсько-Дніпровської міської ради (http://kamenkamr.gov.ua) та на офіційній сторінці громади у Facebook (https://www.facebook.com/pg/kamenkadneprotg) можна ознайомитися з останніми новинами громади, заходами, що проводяться на її території, та отримати вичерпну інформацію про її суспільне і культурне життя. Також у відкритому доступі на веб-сайті Кам’янсько-Дніпровської міської ради знаходяться й рішення сесій про прийняття бюджетних програм Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади.
Ще одним питанням порядку денного засідання виконкому стало питання щодо заборони спалювання сухої рослинності та боротьби з карантинними рослинами на території Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади. Про роботу, яка ведеться виконавчим комітетом міської ради в цьому напрямку, присутніх проінформував головний спеціаліст відділу мобілізаційної і оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та зв’язку з правоохоронними органами Сергій Сіроштан. Він зауважив, що усі заходи проводяться в рамках реалізації програм захисту населення і території Кам’янсько-Дніпровської ОТГ від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, затверджених рішеннями сесії міської ради. Також цього року рішенням сесії міської ради від 12.04.2019 №15 з бюджету громади виділені кошти для поліпшення матеріально-технічного забезпечення 17 Державної пожежно-рятувальної частини. Міською радою направлені листи керівникам фермерських господарств, які оброблюють земельні угіддя на території Кам’янсько-Дніпровської міської ОТГ, щодо необхідності проведення протипожежного оборювання полів, заборони випалювання стерні, пожнивних залишків та сухої трави.
Загалом за підсумками засідання виконавчого комітету Кам′янсько-Дніпровської міської ради розглянуто усі питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

 Четвер, 25 Липня 2019 13:42 | Переглядів: 21

Офіційні сайти держ установ