Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

ПІДГОТОВКА ОБ’ЄКТІВ ОСВІТИ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ, СТАВКИ ПОДАТКІВ НА 2020 РІК ТА ІНШЕ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО ДВАДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24 червня, відбулася чергова двадцять сьома сесія Кам’янсько-Дніпровської міської ради. Передувало сесії засідання постійних комісій міської ради, на яких депутатами ради були детально опрацьовані всі питання порядку денного сесії.
На початку, традиційно, розглядалися бюджетні та фінансові питання. Так, на реалізацію заходів:
- Програми фінансування пільг за послуги зв'язку пільгових категорій громадян, які зареєстровані на території об'єднаної територіальної громади Кам'янсько-Дніпровської міської ради на 2019 рік, виділено кошти з бюджету громади у сумі 15,0 тис. грн.;
- Програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають на території Кам'янсько-Дніпровської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік, сума виділених коштів склала 41,2 тис. грн.;
- Програми відшкодування видатків на лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет, які мешкають на території Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, виділено 112,3 тис. гривень.
Зазначені субвенції з місцевого бюджету громади передаються до Кам’янсько-Дніпровського районного бюджету.
Для забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства рішенням сесії з бюджету ОТГ направлено кошти на оплату послуг з розробки проектно-кошторисної документації, а саме на: інвентаризацію джерел утворення відходів промисловості – 21,9 тис. грн.; авансовий платіж за розробку індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (30% від загальної вартості робіт) – 28,8 тис. грн. (в рамках реалізації Програми забезпечення населення об'єднаної територіальної громади Кам'янсько-Дніпровської міської ради якісною питною водою на 2019 рік).
Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради виділено кошти для переобладнання та косметичного ремонту приміщень у класних кімнатах для учнів 1-го класу, у зв’язку із високою наповнюваністю учнів в КЗ НВК «Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» у сумі 50,0 тис. грн. Для підготовки об’єктів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років направлено з бюджету громади 20,8 тис. грн., а також 45,7 тис. грн. виділено на поточний ремонт під’їзних шляхів КЗ "НВК "Дитячий садок загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів". Для дитячого садка «Топольок» депутатами направлено 67,0 тис. грн. на придбання циркуляційного насосу, газового котла та кондиціонера.
Депутатами міської ради затверджені: Концепція розвитку системи надання адміністративних послуг у Кам’янсько-Дніпровській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки та Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств, які перебувають у комунальній власності Кам’янсько-Дніпровської міської ради. До того ж, на 2020 рік на території Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади встановлено: ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, ставки податку на майно в частині транспортного податку, ставки туристичного збору, ставки та пільги зі сплати земельного податку, зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Також рішенням двадцять сьомої сесії міської ради надано згоду на організацію співробітництва Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади з Водянською сільською об’єднаною територіальною громадою у сфері надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Наразі йдеться про діагностування дітей Водянської ОТГ перед початком нового навчального року 2019/2020 спеціалістами Інклюзивно-ресурсним центром нашої громади. До того ж, затверджено Статут вищезазначеної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кам’янсько-Дніпровської міської ради у новій редакції.
За результатами засідання двадцять сьомої сесії міської ради цього дня було розглянуто та прийнято відповідні рішення з усіх питань порядку денного. Депутатський корпус Кам’янсько-Дніпровської міської ради, як завжди, продемонстрував виважену позицію та продуктивну роботу.

 П'ятниця, 05 Липня 2019 14:55 | Переглядів: 33

Офіційні сайти держ установ