Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЬ: БЮДЖЕТ ГРОМАДИ НА 2019 РІК ПРИЙНЯТО

     13 грудня поточного року відбулась двадцять перша сесія Кам’янсько-Дніпровської міської ради восьмого скликання.    Порядок денний сесії налічував понад 80 питань, які напередодні були розглянуті на депутатських комісіях. Під час відкриття пленарного засідання міський голова Володимир Антоненко наголосив на важливості даної сесії, адже у порядку денному міститься проект рішення щодо затвердження бюджету громади на 2019 рік. Далі депутати Кам’янсько-Дніпровської міської ради перейшли до обговорення і прийняття рішень.
     На початку, традиційно, розглядалися бюджетні та фінансові питання. Так, відповідно до Програми фінансової підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Кам’янсько – Дніпровського району на 2018 рік, з бюджету громади до районного бюджету вкотре передані власні кошти для Кам’янсько-Дніпровської центральної районної лікарні у сумі 400,0 тис.грн.: на оплату праці – 100,0 тис. грн. та 300,0 тис. грн. на оплату теплопостачання. Міському комунальному підприємству «Карат» за рахунок субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, яка надається з державного бюджету, виділено 836,094 тис. грн. на капітальний ремонт дороги по вулиці Сонячна міста Кам’янка-Дніпровська. Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради передано 20,0 тис. грн. на придбання запчастин для шкільних автобусів на терміновий ремонт.
     Далі депутати перейшли до основного питання сесії - затвердження скарбниці громади на наступний 2019 рік. Під час підготовки проекту бюджету фінансовим відділом виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради були враховані макроекономічні показники, затверджені Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», у т.ч. розміри державних соціальних стандартів (розмір мінімальної заробітної плати – 4173 грн; розмір посадового окладу працівника І-го тарифного розряду ЄТС – 1921 грн; прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць: з 1 січня 2019 року 1853 грн.; з 1 липня - 1936 грн.; з 1 грудня – 2027 грн. ), що безпосередньо впливають на дохідну та видаткову частини бюджету громади. Формування бюджету проходило з урахуванням актуальних змін в законодавстві (Бюджетному та Податковому кодексах), а також на основі бюджетних запитів, отриманих від розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади.
     Обсяг власних доходів загального і спеціального фондів бюджету ОТГ прогнозується на рівні 56 143 392 гривень. Для бюджету Кам’янсько-Дніпровської ОТГ на 2019 рік Міністерством фінансів України доведено обсяги субвенцій з державного бюджету у сумі 50 964 700 гривень, в т.ч.:
- освітня субвенція – 36 871 600 гривень (субвенції спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів (в т.ч. школою-дитячим садком) та інклюзивно-ресурсного центру);
- медична субвенція – 14 093 100 гривень (буде передана до районного бюджету в повному обсязі).
Тож, всього загальна прогнозована сума доходів бюджету ОТГ на 2019 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів складатиме 119 669 516 гривень. Прогнозована загальна сума видатків бюджету ОТГ на 2019 рік склала 119 669 516 гривень. При формуванні видаткової частини бюджету ОТГ, спрямованої на утримання бюджетної сфери у 2019 році, враховані обсяги міжбюджетних трансфертів (освітньої та медичної субвенцій).
Видатки на організацію благоустрою населених пунктів громади на 2019 рік передбачені на півтора місяці у зв’язку з тим, що в міському бюджеті бракує коштів. Видатки, які передбачені в обсязі 744 715 гривень, що в порівняні з 2018 роком менше на 3 999 929 гривень, розподіляться між МКП «КАРАТ» у сумі 395 238 тис. гривень та КП «АГРОЗНАМ’ЯНКА» у сумі 349 477 тис. грн.
     На соціальну сферу громади (утримання та забезпечення діяльності КУ «Кам’янсько-Дніпровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у 2019 році передбачено 4 139 334 грн., на інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення на 1 квартал 2019 року – 68,0 тис.грн.
     Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради за рахунок коштів бюджету ОТГ у 2019 році для установ і закладів, які йому підпорядковані, передбачено 78 001 639 гривень (в т.ч. освітня субвенція – 36 871 600 грн., субвенція на надання державної підтримки особам з особливими потребами – 329 110 гривень та за рахунок власних ресурсів бюджету ОТГ (власних надходжень бюджетних установ) – 40 800 929 гривень). Нагадаємо, що відділом освіти, молоді та спорту утримуються наступні заклади: 4 дошкільних навчальних закладів; 7 загальноосвітніх навчальних закладів (1 навчально-виховний комплекс; 5 загальноосвітніх шкіл; 1 гімназія); 1 будинок дитячої творчості; 1 інклюзивно - ресурсний центр; КСЗ «Кам’янсько-Дніпровська дитяча юнацька спортивна школа» та КЗ «Кам’янсько-Дніпровська міська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».
     Відділом культури та туризму виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради за рахунок коштів бюджету ОТГ у 2019 році для установ і закладів, які йому підпорядковані, передбачено 8 708 423 гривень (тільки за рахунок власних ресурсів бюджету ОТГ (власних надходжень бюджетних установ)). Відділом культури та туризму утримуються наступні установи: 1 Кам’янсько-Дніпровська публічна бібліотека; 2 сільські бібліотеки; 1 КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський історико-археологічний музей»; 2 будинка культури (1 КЗ «Кам’янсько-Дніпровський міський будинок культури» та 1 сільський будинок культури); 1 КЗ «Кам’янсько-Дніпровська міська дитяча школа мистецтв»; керівництво, методичний центр та централізована бухгалтерія відділу культури та туризму.
     Більш детально з бюджетом громади на 2019 рік та пояснювальною запискою до рішення міської ради «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровської міської ради на 2019 рік» можна ознайомитися на офіційному сайті Кам’янсько-Дніпровської міської ради.
     Серед 86 питань порядку денного сесії вагому частину містили питання про затвердження Програм та заходів до них на 2019 рік. У числі ухвалених документів:
- Програма благоустрою населених пунктів об'єднаної територіальної громади Кам'янсько-Дніпровської міської ради;
- Програма зовнішнього освітлення населених пунктів ОТГ;
- Програма фінансування пільг за послуги зв'язку пільгових категорій громадян, які зареєстровані на території ОТГ;
- Програма по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають на території ОТГ;
- Програма відшкодування видатків на лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет, які мешкають на території Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади;
- Програма забезпечення територіальної оборони об’єднаної територіальної громади;
- Програма запобігання підтоплення території ОТГ;
- Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території громади тощо.
Рішенням сесії встановлено:
- за рахунок коштів бюджету громади звільнення (100%) від плати за харчування батьків, або осіб які їх замінюють, наступних категорій дітей: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, або стали інвалідами; дітей, батьки яких мобілізовані до зони АТО, а також встановлено пільгову оплату за харчування в розмірі 50% для батьків вихованців дошкільних закладів освіти із багатодітних родин;
- вартість харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти (25 грн. на одну дитину ясельного віку до 3 років та 30 грн. на одну дитину дошкільного віку від 3 до 7 років), батьківська плата при цьому складатиме 60% від вартості харчування дитини за один день;
- грошову норму вартості для гарячого харчування учнів 1-4 класів та дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування 1-11 класів, в закладах загальної середньої освіти (22 грн. на одну дитину).
     До того ж, депутати Кам’янсько-Дніпровської міської ради затвердили план роботи міської ради на 1 півріччя 2019 року. У ході сесії також було затверджено низку земельних питань.
     Тож робота двадцять першої сесії Кам’янсько-Дніпровської міської ради восьмого скликання виявилась результативною. На завершення пленарного засідання голова громади Володимир Антоненко подякував усьому депутатському корпусу за виважені рішення та продуктивну роботу.П'ятниця, 21 Грудня 2018 15:26 | Переглядів: 135

Офіційні сайти держ установ