Офіційний сайт Кам’янсько–Дніпровської міської ради Кам’янсько–Дніпровського району Запорізької області

Розділи

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Депутатські фракції та групи

Від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області:

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у депутати

Рік народження

Номер територіального виборчого округу, за яким закріплено кандидата у депутати

 1

Іванова Наталія Володимирівна

1978

23

 2

Базовкін Дмитро Володимирович

1991

24

 3

Скиба Володимир Валерійович

1977

25

 4

Лоцман Віктор Іванович

1964

8

 5

Скочдополь Сергій Миколайович

1978

1

 6

Бас Анатолій Геннадійович

1980

22

 7

Воробйов Павло Анатолійович

1982

21

 8

Терентьєв Едуард Русланович

1983

18

 9

Фандуль Василь Петрович

1943

11

10.

Куранов Сергій Вікторович

1965

10

11.

Колесник Валентин Петрович

1974

20

12.

Великанова Галина Станіславівна

1980

2

13.

Тягун Дмитро Леонідович

1979

15

 

Від Кам’янсько-Дніпровської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»:

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у депутати

Рік народження

Номер територіального виборчого округу, за яким закріплено кандидата у депутати

 1

Соколовський Олександр Володимирович

1962

Перший кандидат

 2

Баранова Тетяна Кіндратівна

1958

21

 3

Вороневська Ірина Вікторівна

1978

18

 4

Бойко Олександр Юрійович

1974

4

 5

Пересада Наталія Микитівна

1973

19

 6

Рюбен Тетяна Олександрівна

1978

3

 7

Чехов Роман Анатолійович

1980

26

 

Від Кам’янсько-Дніпровської районної організації Партії «Відродження»:

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у депутати

Рік народження

Номер територіального виборчого округу, за яким закріплено кандидата у депутати

 1

Кучковський Валерій Миколайович

1974

Перший кандидат

 2

Кучковська Людмила Миколаївна

1975

26

 3

Пересада Сергій Михайлович

1967

22

 

Від Кам’янсько-Дніпровської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»:

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у депутати

Рік народження

Номер територіального виборчого округу, за яким закріплено кандидата у депутати

 1

Юхно Михайло Леонідович

1983

Перший кандидат

 2

Загрудній Олександр Миколайович

1961

17

 3

Юхно Надія Миколаївна

1957

9

Офіційні сайти держ установ